4o Εσπερινό Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: Εκδήλωση με θέμα: "Αλκοόλ και οδήγηση - Χρήση γυαλιών προσομοίωσης μέθης" από το σωματείο «ΠΡΟΤΕΚΤΑ»
Επιμελητήριο Φθιώτιδας - «Επιμελητήρια Στερεάς Ελλάδας: Οδηγούμε με ασφάλεια!» Τα Επιμελητήρια Στερεάς Ελλάδας υλοποιούν στο χώρο του service park του Ράλλυ Ακρόπολις, στο πλαίσιο των παράλληλων εκδηλώσεων, το βιωματικό πρόγραμμα εκπαίδευσης του
![Συνεχίσθηκαν στο Λύκειο Πεντέλης οι επιμορφωτικές δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης Μαθητών για την Οδική Ασφάλεια που διοργάνωσε ο Σ.Π.Α.Π. σε συνεργασία με το Ι.Ο.ΑΣ. και την ευγενική υποστήριξη της Κ.Ε.Δ.Ε. – Σ.Π.Α.Π. Συνεχίσθηκαν στο Λύκειο Πεντέλης οι επιμορφωτικές δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης Μαθητών για την Οδική Ασφάλεια που διοργάνωσε ο Σ.Π.Α.Π. σε συνεργασία με το Ι.Ο.ΑΣ. και την ευγενική υποστήριξη της Κ.Ε.Δ.Ε. – Σ.Π.Α.Π.](http://spap.org.gr/wp-content/uploads/2018/12/IMG_2911.jpg)
Συνεχίσθηκαν στο Λύκειο Πεντέλης οι επιμορφωτικές δράσεις ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης Μαθητών για την Οδική Ασφάλεια που διοργάνωσε ο Σ.Π.Α.Π. σε συνεργασία με το Ι.Ο.ΑΣ. και την ευγενική υποστήριξη της Κ.Ε.Δ.Ε. – Σ.Π.Α.Π.
ΤΕΙ Κρήτης - Technological Educational Institute of Crete - «Γυαλιά προσομοίωσης μέθης» στα πλαίσια του Προγράμματος «Οδικής Ασφάλειας και Συμπεριφοράς» από το Εργαστήριο Τοπικής Κοινοτικής Ανάπτυξης του Τμήματος Κοινωνικής Εργασίας του ΤΕΙ
4o Εσπερινό Επαγγελματικό Λύκειο Ηρακλείου: Εκδήλωση με θέμα: "Αλκοόλ και οδήγηση - Χρήση γυαλιών προσομοίωσης μέθης" από το σωματείο «ΠΡΟΤΕΚΤΑ»
![Οι μαθητές του ΕΠΑΛ Μοιρών ενημερώθηκαν για τις επιδράσεις του αλκοόλ στην οδήγηση - Άποψη του Νότου Οι μαθητές του ΕΠΑΛ Μοιρών ενημερώθηκαν για τις επιδράσεις του αλκοόλ στην οδήγηση - Άποψη του Νότου](https://www.apopsilive.gr/wp-content/uploads/2019/03/3-25.jpg)