Καμένα Σουτιέν - Τα σώματά μας δεν ανήκουν στην κοινωνία, στους γονείς, στους άντρες. Δεν ανήκουν στον καπιταλισμό, δεν είναι κοινό κτήμα. Έχουν αξία. Αξίζουν αγάπη, ελευθερία, ασφάλεια, περιθώριο έκφρασης και κίνησης.
Καμένα Σουτιέν - Αύριο ξεκινάνε τα απογεύματα αυτομόρφωσης σχετικά με την ιστορία του φεμινισμού στην Ελλάδα από τις ομάδες Μπεφλόνα και Φέμιν@tre. -up periscope | Facebook
Καμένα Σουτιέν | Ό,τι ήθελες να μάθεις για τον φεμινισμό και βαριόσουν να ρωτήσεις
Φεμινισμός: Kάτι περισσότερο από καμένα σουτιέν - Έμβολος
Καμένα Σουτιέν #83 - 31/10/15 by Καμένα Σουτιέν | Mixcloud