![Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη](https://4.bp.blogspot.com/-0neJgk-6WUU/WQsi8R9NThI/AAAAAAAAI6k/cI4UOW8SzB40zubHKP9x7NEdpPTNNXtcgCLcB/s1600/scuolafamiglia.jpg)
Δρ. Ράνια Χιουρέα- Συμβουλευτική & Υποστήριξη Γονέων & Εκπαιδευτικών: Εγκύκλιοι - ΟΛΟΗΜΕΡΟ: Διακοπή φοίτησης και καταμέτρηση απουσιών στο Ολοήμερο Δημοτικό και πρωινή ζώνη
![Η Υπουργική απόφαση Φίλη βόμβα στο Δημόσιο Νηπιαγωγείο και στα εργασιακά δικαιώματα των νηπιαγωγών – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. "Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ" Η Υπουργική απόφαση Φίλη βόμβα στο Δημόσιο Νηπιαγωγείο και στα εργασιακά δικαιώματα των νηπιαγωγών – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. "Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ"](https://i2.wp.com/www.esos.gr/sites/default/files/articles-legacy/screen_shot_2016-08-08_at_2.57.02_pm.png?w=750)
Η Υπουργική απόφαση Φίλη βόμβα στο Δημόσιο Νηπιαγωγείο και στα εργασιακά δικαιώματα των νηπιαγωγών – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ Π.Ε. "Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ"
Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες. Ελπίζουμε να είστε όλοι και όλες καλά. Ακολουθούν ανακοινώσεις από το σχολείο μας για την εγγραφή των παιδιών στο Ολοήμερο πρόγραμμα και την πρωινή ζώνη, τη συμπλήρωση του
![Γράμμα προς τους γονείς των μαθητών μας και κείμενο ενημέρωσης για το δικαίωμά τους για εγγραφή των παιδιών τους στο ολοήμερο :: Σύλλογος εκπ/κών Π.Ε. "ο Αριστοτέλης" Γράμμα προς τους γονείς των μαθητών μας και κείμενο ενημέρωσης για το δικαίωμά τους για εγγραφή των παιδιών τους στο ολοήμερο :: Σύλλογος εκπ/κών Π.Ε. "ο Αριστοτέλης"](http://files.sylaristotelis.webnode.gr/200019645-4502046f5a/%CE%B5%CE%BD%CE%B7%CE%BC%CE%AD%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%20%CE%B3%CE%BF%CE%BD%CE%AD%CF%89%CE%BD.jpg)